NEW

PRK-6000

Otorefkeratometre

Refraktoin ve Keratometri ÖlçümüPRK-6000, geniş bir diyoptrik ölçüm aralığı (-25D ila +22D) sağlar ve keratometri için eğrilik yarıçapı 5,0 mm ila 10,2 mm'dir. Kolay hizalama ve kolay kullanım, refraksiyon ve keratometriyi sırayla ölçmenizi sağlar ve sonuçlar hemen doğrulanabilir. Kolay hizalanması ve kolay çalışması sayesinde, refraksiyon ve keratometriyi sırayla ölçebilir, sonuçların hepsi bir kerede kontrol edilebilir.

Periferik Keratometri Periferik kornea eğrilikleri, muayene edilen kişinin periferik göz sabitleme lambalarına bakması ile ölçülebilir. Kornea çevresini ölçmek, düzensiz astigmatizmayı incelemenize ve ayrıca bir kontakt lens için daha uygun olanı belirlemenize yardımcı olacaktır.

Sezgisel Çap Ölçümü Dondurma işlevi kullanılarak, hastanın taktığı kornea, göz bebeği veya sert kontakt lenslerin çapının ölçümü yapılabilir. Sadece parmaklarınızla ekrana dokunup sürükleyerek ölçümler tam olarak hesaplanır.

Anında Görüntülenen Veriler Ekrandaki simgeye dokunarak, bellekte saklanan 10 adede kadar ölçümün sonuçları, dahili termal otomatik kesme yazıcısı tarafından görüntülenebilir veya yazdırılabilir.

Etkileşimli AYAR Değişikliği Ekrandaki simgeye dokunmanız yeterlidir ve değiştirilen ayarlar görülebilir. Dokunmatik ekran, etkileşimli ayar değişikliklerini hızlı ve kolay bir şekilde destekler ve kullanıcı zamanından yenilikçi bir şekilde tasarruf sağlar.

GİL Ölçümü Refraksiyon, bir göz içi lensi veya katarakt nedeniyle bir okuma hatasıyla sonuçlandığında, ölçüm GİL simgesi 'AÇIK' konumdayken yapılabilir.

 

Motorlu Çenelik Çenelik, operatör için uygun şekilde konumlandırılmış bir anahtar kullanılarak motorize edilir. Bu, çeneliğin hastadan hastaya kolayca ayarlanmasını sağlar.

 

Veri transferi Veriler, bir RS-232 arabirimi aracılığıyla harici cihazlara (kişisel bilgisayar vb.) aktarılabilir. Gelecekteki uyumluluk için bir USB arabirimi de sağlanmıştır.

 

Otomatik Kesici İşlevli Yazıcı Ekrandaki "YAZDIR" simgesine dokunmanız yeterlidir; PRK-6000, ölçüm sonuçlarının eksiksiz bir çıktısını hemen sağlayacaktır. Kolaylık sağlamak için bir Otomatik Kesici sağlanmıştır.