NEW

PLM-8000

Oto Lensmetre

Hartmann Wavefront Sensör (HWFS) teknolojisi benimsenmiştir. HWFS tabanlı teknoloji ve ışık kaybını telafi eden algoritma, ölçüm hatasını en aza indirmek ve daha doğru değer üretmek için benimsenmiştir.


 

UV/Mavi Işık Geçirgenlik Ölçümü

Sıradan lenslerin veya güneş gözlüklerinin ultraviyole (UV) geçirgenliği ölçüldüğünden ve ölçülen değer UI ile görüntülendiğinden, verileri daha sezgisel olarak kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefon ve LCD gibi dijital cihazlardan yayılan mavi ışığı engelleyen lensin geçirgenliğini ölçmek mümkündür.(İki tip görüntüleme modu mevcuttur.)

 

UV ve MAVİ VERİLER aynı anda grafik üzerinde görüntülenebildiği için trendlerini tek bakışta görebilirsiniz.

 

 

Yeşil Ölçüm Işık Kaynağı

Uluslararası standart olan e-line'a yakın dalga boyundaki yeşil ölçüm ışık kaynakları ile ölçüm hatalarını en aza indirdik.

 

 

Otomatik Lens Algılama Modu

Ölçüm anında sistem lens tipini belirleyen otomatik algılama modunu sağlar, otomatik olarak ilgili moda geçer ve anında ölçüm yapılmasını sağlar, Normal lens modunda ikili lens ve üçlü ölçüm yapmak mümkündür. lens.

LCD Devirme İşlevi

Geniş eğimli LCD açısı, oturma veya ayakta durma konumunuzdan bağımsız olarak size parlak ve net ekran görünümü sağlar.

7 inç LCD Dokunmatik Ekran

Sistem, kullanıcı kolaylığını artırmak için tanıdık bir dokunmatik panel ve geniş ekran kullanır ve yerleştirilen merceğin yarı saydam şeklini ve açısını gerçek zamanlı olarak görüntülemek için kullanımı kolay bir grafik kullanıcı arabirimi sağlar. Böylece, merceği kolayca ölçebilirsiniz.

Göz bebeği mesafesini (PD) ve gözlük çerçevelerinin göz bebeği yüksekliğini ölçme

Mercek merkez alanını yön göstergesi simgesiyle ayarlamak, sol ve sağ mercek merkezleri arasındaki mesafeyi ve gözlük çerçevelerinin göz bebeği yüksekliğini ölçmenizi sağlar.

Çok Dilde Destek

Sistem altı dili destekler: İngilizce, Fransızca, Portekizce, Çince, Japonca ve Arapça.

 

Otomatik Kesme Yazıcısı

Sistem, ölçüm verilerinin çıktısını alıp yerinde kontrol etmenizi ve verileri müşterilere hızlı bir şekilde sunmanızı sağlamak için düşük gürültülü, yüksek hızlı otomatik kesme yazıcısı kullanır.

 

 

Çeşitli kullanılabilir arayüzler (RS-232, Wi-Fi)

Otomatik Dijital Refraktör (PDR-7000) ve Otomatik Ref-Keratometre (PRK-8000) ile veri alışverişi yapmak için kurulan Wi-Fi tabanlı kablosuz ağ iletişim modülü ile entegre sistem yönetimini sistemsel olarak desteklemek mümkündür. çalışma şartları.

RS-232'yi kullanmak, mevcut sistemlerle arayüz oluşturmanıza da olanak tanır.