NEW

PRK-5000

Otorefkeratometre

Yansıma görme/Kornea eğriliğinin ölçümü PRK-5000, -25D'den +22D'ye kadar geniş yansıma görüşü sağlar. Kornea eğriliği 5.0mm'den 10.2mm'ye kadar ölçülür Kolay ve kolay kullanım ile yansıma görüşünüzü ve kornea eğriliğini bir kerede kontrol edebilir ve sonuçları bir kerede onaylayabilirsiniz.

.

CLBS(Kontakt Lens Taban Eğrisi) Sert kontakt lensin taban eğrisinin (arka eğri) modellenmesi olan arka taraf kontakt lens tutucusu ile ölçülebilir, kontrol lensi ve sağ-sol değiştirilmiş lensten ayırt edilebilir.

Çap ölçümü PRK-5000'in resim asma fonksiyonu kullanılır, kullanıcılardan zarar görmüş kornea, göz bebeği çapı ve sert kontakt lens ölçülebilir. Gözün yansımasını durdurabilir, bu nedenle prosedürler uygun ve kesindir.

Renkli resim bildirim tablosu Geniş görüş alanı açılı renkli resim uyarı tablosu, hastaları rahat ettirerek hastaların gözlerini düzeltmeyi kolaylaştırır. Otomatik bulut ve buğu işlevi, yakın görüşü ve hasta kontrolünü etkilediği için çocuklara veya hasarlı gözlere yardımcı olur.

Doğrudan sonuç göstergesi Hafızada kayıtlı ölçüm sonuçları monitörde görülebilir (Her göze maksimum 10 adet). Ayrıca yerleşik bir yazıcı ile yazdırabilir.

Operasyon katmanıYenilikçi tasarım ve ileri teknoloji ile kompakt operasyon katmanları üretiyoruz. Ve bir güç işareti ışığı ve sabit bir sahne yakınması içerir.

Kolay kullanım joystickPRK-5000, kullanışlı çok yönlü joystick'i kullanır. Tek elle amaç ve ölçümler yapılır. Acemiler her seferinde kesin sonuçlar elde eder.

Yazıcı Yalnızca "YAZDIR" düğmesine bastığınızda, PRK-5000 ölçüm sonuçlarının anında mükemmel çıktılarını sağlar. Kullanıcının rahatlığı için PRK-5000'in ön sağ tarafını yerleştirir.

 

Veri iletimi Ölçülen sonuçlar, RS-232 kullanılarak harici araçlara (PC, vb.) iletilebilir.