NEW

MetaSystems Probları

MetaSystem'in XCyting FISH Probları

Kuruluşumuz olan 1986 yılından bu yana MetaSystems, yaşam bilimleri ve özellikle sitogenetik için dünyanın en iyi mikroskop görüntüleme sistemlerinden bazılarını geliştirmeye ve üretmeye odaklanmıştır. 1997 yılında, çok renkli kromozom boyama prob kitlerine yönelik güçlü bir talep, sitogenetik ve hematoloji pazarları için FISH reaktifleri alanına girme fırsatını doğurdu. mFISH probumuzu piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra MetaSystems, kromozomlar için yüksek çözünürlüklü çok renkli bant analizi için mBAND olarak adlandırılan yeni bir teknik geliştirdi. Bir DNA prob kitinin yanı sıra özel analiz algoritmalarından oluşan mBAND tekniği bir dizi uluslararası patentle korunmaktadır.

 

Günümüzün mevcut FISH probu ürün yelpazesi, değerli müşterilerimizin taleplerine yanıt olarak sürekli olarak genişletilmektedir. Şu anda, müşterilerimizin genişleyen hematoloji ve katı tümör probu gereksinimlerini karşılamak için geliştirme hattımızda bir dizi yenilikçi probumuz var. Yeni ürünleri ve diğer XCyting haberlerini kontrol etmek için sizi web sitemizi düzenli olarak ziyaret etmeye davet ediyoruz. Ne katalogda ne de web sitesinde bulamadığınız bir DNA probu ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; Aradığınız özel araştırma halihazırda geliştirme veya üretim aşamasında olabilir ve değilse, önerilere her zaman açığız.

 

MetaSystems FISH Probes, müşterilerimizi dinlemeye ve aldığımız değerli girdileri ve geri bildirimleri, dünya çapındaki moleküler teşhis ve araştırma laboratuvarlarında hızlı ve doğru sonuçlar elde etmeye yardımcı olan yeni ürünlere dönüştürmeye bağlı kalacaktır.

BENZER ÜRÜNLER